KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13407303
nr 1340 7303
Färgetsning
John C Webb, porträtt av ung fröken. Signerad. Motivet: ca 30x24 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:44:42